REKLAMA
Pobiegnij pod prąd
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Morda w błocie, świat w kolorach to hasło Nadbużańskiego Biegu Pod Prąd. Zapisy już trwają!

REKLAMA

Nadbużański Bieg Pod Prąd to jedyny bieg z przeszkodami w Polsce, którego częścią trasy jest pokonanie odcinka wzdłuż linii brzegowej dzikiej, nieuregulowanej rzeki Bug – granicy między Polską a Ukrainą. Tegoroczny dystans to 15 nadbużańskich kilometrów oraz 40 ekstremalnych przeszkód – naturalnych oraz sztucznych.


REKLAMA

Zawodnicy muszą równocześnie rywalizować oraz współpracować ze sobą, by móc ukończyć bieg. Otoczenie przyrodnicze na trasie potrafi zarówno zachwycić, jak i przerazić. Gęsta roślinność, wysokie trawy, błotniste i grząskie podłoże – to te naturalne przeszkody, które biegacze potrafią pokonać sami.
Wysokie ściany, liny i łańcuchy, masywne opony, cierniste zasieki to z kolei takie blokady trasy, których nie sposób pokonać bez pomocy innych.

To już po raz VI stawicie czoła i zmierzycie się z nadbużańską dżunglą. Na stracie biegu widzimy się 4 sierpnia, o godz. 14:00! Do zobaczenia na trasie! – zapraszają organizatorzy.

W ramach Nadbużańskiego Biegu Pod Prąd odbędą się też III Mistrzostwa Straży Granicznej w Biegach z Przeszkodami.

Zapisy uczestników VI Nadbużańskiego Biegu Pod Prąd już się rozpoczęły: http://biegpodprad.pl/zapisy/

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
48 440
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 312
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 468
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
481
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 564
REKLAMA