REKLAMA
Pobiegnij z Bolesławem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trasa przebiega przez malownicze nadbużańskie tereny i obfituje w dziewicze miejsca, nie zmienione działalnością człowieka. Weź udział w „Biegu z Bolesławem”.

REKLAMA

„Bieg z Bolesławem” to propozycja GOK w Rudzie Hucie. Jest to bieg przełajowy na odcinku około 10 kilometrów. Trasa biegnie pomiędzy miejscowościami Świerże (plac przed kościołem) – przez Hniszów  – z metą przy 1000-letnim dębie Bolko. Trasa jest bardzo malownicza, wiedzie przez dzikie nadbużańskie tereny; sama rzeka Bug, będąca bodaj ostatnią nieuregulowaną rzeką w Europie, pozwala oderwać się od codziennego zgiełku i trosk.


REKLAMA

Bieg nie jest wyzwaniem ekstremalnym, nie spotkacie na trasie przeszkód terenowych czy też opon do przenoszenia. Tym razem chodzi o rekreację i odpoczynek, możliwość eksploracji dzikich terenów z ulubioną muzyką w słuchawkach. Większość trasy można pokonać suchą stopą, co nie oznacza, że nie będzie okazji się pobrudzić.
Na trasie rozmieszczone będą punkty wodne, gdzie będzie można uzupełnić płyny czy też napełnić własny bidon.

Niemniej, organizatorzy przewidują przeprowadzenie klasyfikacji medalowej wraz z nagrodami dla najszybszych uczestników w kategoriach kobiet i mężczyzn.

Maksymalny czas biegu to 3 godziny, co sprawia, że osoby chcące potraktować imprezę tylko i wyłącznie jako spacer krajoznawczy, też mogą to zrobić.

Bieg odbędzie się w sobotę 18 sierpnia br. Start o godz. 15.

W ramach wpisowego uczestnicy mogą liczyć na:

  1. Świetną zabawę na trasie Biegu Przełajowego z Bolesławem.
  2. Zabezpieczenie medyczne.
  3. Posiłek regeneracyjny po biegu.
  4. Możliwość skorzystania z prysznica.
  5. Transport po biegu z miejscowości Hniszów na miejsce startu (parking przed kościołem w Świerżach), gdzie można zostawić samochód.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Dokumenty zgłoszeniowe pobierzecie ze strony organizatora. Zapraszamy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
48 439
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 312
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 468
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
481
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 564
REKLAMA