REKLAMA
Pobił kobietę, odpowie za to
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do policyjnego aresztu trafił 27-latek z Chełma. Mężczyzna podejrzewany jest o pobicie kobiety na terenie jej posesji. Poszkodowana wymagała pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca na terenie Chełma. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że w nocy, kiedy przebywała w domu, ktoś zapukał do okna. Kobieta wyszła na zewnątrz, gdzie przebywał nieznany jej mężczyzna. Zapytany o powód wejścia na teren jej posesji oświadczył, że się zgubił. Po chwili rozmowy, nieznajomy zaczął bić kobietę, po czym oddalił się.

Kobieta została pobita na tyle dotkliwie, że wymagała pomocy medycznej. O zdarzeniu zostali poinformowani chełmscy policjanci. Kryminalni ustalili, że sprawcą pobicia kobiety jest 27-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany.

Dziś policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe. Zebrany materiał dowodowy  pozwoli wkrótce na przedstawienie mu zarzutów.  Mężczyzna zostanie doprowadzony również do Prokuratury Rejonowej w Chełmie z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 459
Święto Niepodległej w Chełmie
1 713
W niedzielę Chełm wybiera
3 215
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 550
Opinie: Jak Raniewicz chodzi własnymi drogami
4 402
REKLAMA