REKLAMA
Pociągi znów na trasach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W poniedziałek wracają na trasy niektóre pociągi. POLREGIO uruchomi m.in. połączenie Chełm – Lublin Główny oraz Chełm – Rejowiec.

Reklama

Od poniedziałku (25 maja) w województwie lubelskim wyruszy na trasy około 30 pociągów POLREGIO. Akcja „Przywracamy dobre relacje” odbywa się w porozumieniu z samorządem województwa lubelskiego.

Dla tysięcy osób korzystających każdego dnia z naszej siatki krajowych połączeń POLREGIO, przywracanie częstszego kursowania pociągów oznacza powrót do codzienności, za którą wszyscy tęsknimy. Działając w ramach akcji „Przywracamy dobre relacje” chcemy sprawić, aby powrót ten odbywał się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa zarówno dla podróżujących, jak i dla naszych pracowników – komentuje Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu POLREGIO.

Na trasy wrócą m.in. pociągi z Chełma do Rejowca, z Chełma do stacji Lublin Główny, ale także połączenia Zamość-Lublin, Siedlce-Terespol czy Biała Podlaska-Łuków.
Przywracanie kolejnych połączeń, m.in. Lublin-Rzeszów planowane jest na czerwiec.

Przewoźnik będzie na bieżąco śledził frekwencję w pociągach i odpowiednio dopasowywał liczbę połączeń oraz liczbę i pojemność składów kursujących na poszczególnych trasach.

Dla bezpieczeństwa zaleca się podróżnym kupowanie biletów za pośrednictwem internetu. W pociągach obowiązkowo zasłaniamy usta i nos oraz zachowujemy bezpieczny dystans od innych pasażerów.

Szczegółowy wykaz przywracanych pociągów w woj. lubelskim znajdziesz tutaj.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jeszcze tydzień na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
Ostatnie dni na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA