REKLAMA
Podziękował za uratowanie życia
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Przyszedł do komisariatu w Rejowcu, by podziękować policjantom. 44-latek dziękował za ocalenia życia, które sam chciał sobie odebrać.

Wczoraj (23 maja) rejowieccy policjanci przeżyli wzruszające spotkanie. Do Komisariatu przyszedł 44-letni mieszkaniec gminy Rejowiec, by podziękować im za uratowanie życia.

REKLAMA

W kwietniu, podczas nocnego dyżuru, do komendy wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnym zamachu samobójczym osoby, która nagle wyszła z domu i udała się w nieznanym kierunku. Do poszukiwań skierowani zostali sierż. szt. Dariusz Betiuk i sierż. Albert Neczaj. To oni w pobliskim lasku zauważyli wiszącego mężczyznę. Dzięki ich szybkiej reakcji, udało się go uratować.


REKLAMA

Mężczyzna osobiście chciał podziękować policjantom, za to, co najważniejsze, za życie.

– To spotkane było niezmiernie ważne także dla naszych kolegów – mówią policjanci – takie sytuacje pokazują,  jak ważna jest codzienna służba związana z niesieniem pomocy ludziom.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 974
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 706
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA