REKLAMA
Poetycko i turystycznie na skarpie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kolejny rok z rzędu Chełmski Dom Kultury zaprasza na Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „NA SKARPIE” i Wieczór Bieszczadzki. Koncerty w najbliższą sobotę i niedzielę. Wstęp na wszystkie bezpłatny.


Chełmianie bardzo lubią klimaty piosenki turystycznej i poetyckiej. Nic więc dziwnego, że Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „NA SKARPIE” oraz towarzyszący mu Wieczór Bieszczadzki od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem widzów, a nawet mają swoich wiernych fanów.

REKLAMA

Tak pewnie będzie i w tym roku. Tym bardziej, że oprócz zmagań konkursowych w ramach festiwalu, widzowie będą mili okazję podziwiania znanych i lubianych.


REKLAMA

Gwiazdami tegorocznego festiwalu będą:

Imprezę współfinansuje Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Chełm. Szczegółowy program znajdziecie tutaj.

Zapraszamy na Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „NA SKARPIE” oraz Wieczór Bieszczadzki 2018, skarpa przy Chadeku, sobota i niedziela, 23 i 24 czerwca br. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
455
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
969
Więcej za ogrzewanie
632
Remont „12” do negocjacji
1 137
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 338
REKLAMA