REKLAMA
Pójdzie siedzieć za wybicie okna?
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który wybił butelką szybę w witrynie sklepowej na osiedlu Słoneczne w Chełmie.

Na początku marca dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wybiciu szyby w oknie jednego ze sklepów na osiedlu Słoneczne w Chełmie. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 2 tysięcy złotych.


REKLAMA

Policjanci kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą, ustalili i zatrzymali wczoraj (11 kwietnia) sprawcę. To 26-letni mieszkaniec Chełma. Jak się okazało, powodem takiego zachowania miał być spożyty wcześniej alkohol i nieporozumienia z partnerką. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
412
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
925
Więcej za ogrzewanie
600
Remont „12” do negocjacji
1 114
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 317
REKLAMA