REKLAMA
Policja poszukuje 15-latka
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego 15-letniego Wojtka Fila. Chłopiec samowolnie opuścił placówkę opiekuńczo-wychowawczą w Krasnymstawie i do chwili obecnej nie powrócił.

Wojciech Fila ma 15 lat i jest wychowankiem placówki opiekuńczo-wychowawczej w Krasnymstawie. Ze zgłoszenia wychowawców wynika, iż samowolnie ją opuścił i do chwili obecnej nie powrócił. Policjanci posiadają potwierdzone informacje iż wielokrotnie był widziany na terenie Hrubieszowa. Jednak pomimo podjętych działań nie udało się ustalić jego miejsca pobytu.

Rysopis zaginionego: wzrost 160cm, włosy blond, oczy piwne, szczupła budowa ciała, znaki szczególne: pieprzyk nad ustami po prawej stronie.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę sportową z zielonym kapturem oraz bezrękawnik i spodnie dresowe.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Gosia
  o 00:11

  Cięźko wytrzymać w takich ośrodkach. Szczególnie jak się ma 15 lat i brak wsparcia i zrozumienia.

  + 22
  - 22
 • julian
  o 22:45

  MALY BANDZIOR !

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
  1 776
  Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
  9 659
  Święto Niepodległej w Chełmie
  1 747
  W niedzielę Chełm wybiera
  3 241
  Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
  4 620
  REKLAMA