REKLAMA
Policjantka z pucharem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska policjantka Iwona Panas zajęła III miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji. Policjanci i pracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie uczestniczyli w wyścigu kolarskim Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.

REKLAMA
W ramach wyścigu, w którym wystartowało 2390 zawodników, odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka. W wyścigu tym swój udział brali również funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Trasa licząca ponad 60 kilometrów i około 1200 metrów przewyższeń pozwala uczestnikom pokonać rundę królewską etapu Tour de Pologne, czyli BUKOVINA Resort w Bukowinie Tatrzańskiej i jej okolicach, gdzie amatorzy mają możliwość zmierzenia się z samym sobą i rywalami na znanych podjazdach np. „Ścianie BUKOVINA” w Gliczarowie.
Reprezentujący chełmską komendę asp. Iwona Panas, asp. szt. Wojciech Mróz oraz Zbigniew Kraska wśród 85 policjantów i pracowników, którzy ukończyli ten wymagający wyścig, zajęli wysokie miejsca.
I tak w III Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji, asp. szt. Wojciech Mróz uplasował się na 37 pozycji, Zbigniew Kraska zajął 47 miejsce wśród policjantów i pracowników Policji, a asp. Iwona Panas (na zdjęciu druga od prawej) zajęła III miejsce otrzymując puchar z rąk gen. insp. Jarosława Szymczyka. Nasza policjantka uzyskując znakomity czas przejazdu uplasowała się jednocześnie na 27 miejscu w klasyfikacji generalnej kobiet.
Gratulujemy!


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 562
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 256
REKLAMA