REKLAMA
Policjantka z pucharem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska policjantka Iwona Panas zajęła III miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji. Policjanci i pracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie uczestniczyli w wyścigu kolarskim Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.

Reklama
W ramach wyścigu, w którym wystartowało 2390 zawodników, odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka. W wyścigu tym swój udział brali również funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Trasa licząca ponad 60 kilometrów i około 1200 metrów przewyższeń pozwala uczestnikom pokonać rundę królewską etapu Tour de Pologne, czyli BUKOVINA Resort w Bukowinie Tatrzańskiej i jej okolicach, gdzie amatorzy mają możliwość zmierzenia się z samym sobą i rywalami na znanych podjazdach np. „Ścianie BUKOVINA” w Gliczarowie.
Reprezentujący chełmską komendę asp. Iwona Panas, asp. szt. Wojciech Mróz oraz Zbigniew Kraska wśród 85 policjantów i pracowników, którzy ukończyli ten wymagający wyścig, zajęli wysokie miejsca.
I tak w III Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji, asp. szt. Wojciech Mróz uplasował się na 37 pozycji, Zbigniew Kraska zajął 47 miejsce wśród policjantów i pracowników Policji, a asp. Iwona Panas (na zdjęciu druga od prawej) zajęła III miejsce otrzymując puchar z rąk gen. insp. Jarosława Szymczyka. Nasza policjantka uzyskując znakomity czas przejazdu uplasowała się jednocześnie na 27 miejscu w klasyfikacji generalnej kobiet.
Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA