REKLAMA
Polowali na kaczki, zranili człowieka
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nieszczęśliwie zakończyło się wczorajsze polowanie na kaczki na terenie gminy Ruda Huta. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

REKLAMA

Dyżurny komendy został powiadomiony wczoraj przed południem o zranieniu śrutem w rękę 65-letniego mieszkańca gminy Ruda Huta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że będąc w domu usłyszał strzały. Gdy wyszedł na zewnątrz zobaczyć, co się dzieje, zauważył w zaroślach kilku mężczyzn polujących na kaczki.
W pewnej chwili poczuł, że został zraniony w rękę. Sam opatrzył sobie ranę i odmówił pomocy medycznej.


REKLAMA

Policjanci ustalili personalia dwóch myśliwych oddających tego dnia strzały. Mężczyźni zostali przesłuchani, zabezpieczona została też broń, którą w chwili zdarzenia się posługiwali. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Apelują też o zachowanie szczególnej ostrożności w tego typu sytuacjach.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
441
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
892
Komu mandat do PE? Zobacz listy
904
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA