REKLAMA
Pomoc przyszła w porę
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna szedł po torach z zamiarem popełnienia samobójstwa. Szczęściem w pewnym momencie postanowił o swoich planach powiedzieć policjantom. Pomoc przyszła w porę.

Wieczorem w czwartek, 8 lutego, dyżurny chełmskiej policji odebrał telefon od mężczyzny, który powiedział, że zamierza rozstać się z życiem i rzucić pod pociąg. Dyżurny natychmiast przekazał informację Straży Ochrony Kolei oraz dyżurnemu ruchu stacji PKP w Chełmie. Udało się ustalić, że zdesperowany człowiek może znajdować się w rejonie torów przy ul. Zielnej.

Niezwłocznie wysłano tam patrol Straży Ochrony Kolei, który wspólnie z funkcjonariuszami policji, zatrzymał mężczyznę znajdującego się na torowisku. Chwilę potem jednym z torów przejechał pociąg pasażerski relacji Chełm – Lublin. Na miejsce wezwano też zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala na obserwację.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 645
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 587
Święto Niepodległej w Chełmie
1 726
W niedzielę Chełm wybiera
3 227
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 573
REKLAMA