REKLAMA
Pomoc przyszła w porę
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna szedł po torach z zamiarem popełnienia samobójstwa. Szczęściem w pewnym momencie postanowił o swoich planach powiedzieć policjantom. Pomoc przyszła w porę.

Wieczorem w czwartek, 8 lutego, dyżurny chełmskiej policji odebrał telefon od mężczyzny, który powiedział, że zamierza rozstać się z życiem i rzucić pod pociąg. Dyżurny natychmiast przekazał informację Straży Ochrony Kolei oraz dyżurnemu ruchu stacji PKP w Chełmie. Udało się ustalić, że zdesperowany człowiek może znajdować się w rejonie torów przy ul. Zielnej.


REKLAMA

Niezwłocznie wysłano tam patrol Straży Ochrony Kolei, który wspólnie z funkcjonariuszami policji, zatrzymał mężczyznę znajdującego się na torowisku. Chwilę potem jednym z torów przejechał pociąg pasażerski relacji Chełm – Lublin. Na miejsce wezwano też zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala na obserwację.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
476
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA