REKLAMA
Pomożemy chełmskim wspólnotom
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych problematyką wspólnot mieszkaniowych. Przygotowujemy się do zorganizowania specjalnego szkolenia poświęconego prawom wspólnot i ich mieszkańców. Wkrótce ogłosimy jego termin i miejsce. Zachęcamy do uważnej lektury naszego kącika.

REKLAMA

Mieszkańcom i zarządom chełmskich wspólnot chcemy zaoferować pomoc prawnika i specjalistów zajmujących się księgowością – mówi Joanna Bielecka, prezes Stowarzyszenia Nasz Chełm. Od dzisiaj możecie Państwo zadawać im pytania. Polecamy drogą elektroniczną: [email protected].

Opisywany na łamach chelmski.eu konflikt rozgorzał we wspólnocie na ul. Trubakowskiej, w naszym przekonaniu, dlatego, że właściciele tamtejszych mieszkań nie potrafią skorzystać z przysługujących im praw. Przez lata się tym zapewne nie interesowali. Dzisiaj nie potrafią się odnaleźć w gąszczu przepisów i ograniczeń. Siła własnego bezwładu zostali w pewnym sensie ubezwłasnowolnieni przez zarządcę wspólnoty. Z informacji, które do nas docierają wynika, że jest to problem, który dotyka wiele wspólnot. Oferujemy pomoc w jego rozwiązaniu.


REKLAMA

Zajęliśmy się sprawą wspólnot mieszkaniowych jeszcze cztery lata temu. Kiedy na przełomie października i listopada 2014 roku Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych rozpoczęło regulowanie swoich zobowiązań wobec wspólnot , wydawało się, że powołane we współpracy z nami  Porozumienie nie będzie miało już żadnej przyszłości. Niestety przykład awantury wokół wspólnoty z ul. Trubakowskiej pokazuje, że takie porozumienie nadal jest być potrzebne. Także i tym razem nie odmówimy więc wspólnotom naszej pomocy.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • ella
  o 17:40

  AMB ” Zrobiono co trzeba!!!” Czyli co konkretnie? Masz / macie ten prawomocny wyrok czy nie? Chyba nie, bo jak byście mieli to pierwszy lepszy prawnik powiedział by wam jak go wyegzekwować! Łżecie totalnie tak na użytek mediów i wprowadzanie opinii publicznej w błąd!

  + 22
  - 22
 • AMB 😩
  o 13:40

  Ella
  Madrala!!!! Zrobiono co trzeba!!! Wyrok Sądu podlega wykonaniu….. Czy chce, czy nie chce!!!!! Takie jest prawo.

  + 22
  - 22
 • ella
  o 14:30

  ” kici kici” Mam dla was dobrą radę! Zamiast wołać na puszczy ” Może ktoś się tym zajmie poważnie…” sami się zajmijcie swoimi sprawami a nie szukajcie kogoś kto was wyręczy! Powodzenia!

  + 22
  - 22
 • 🐱🐱🐱
  o 22:43

  Prezydent Miasta nadal ignoruje sprawę wspólnot, a nawet gorzej!!! Nie respektuje postanowienia Sądu Apelacyjnego….. to wprost niewiarygodne……. Czy Pani Prezydent nie wie, że wyroki sądowe się respektuje i wykonuje???? Może ktoś się tym zajmie poważnie…

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 13:29

  Greta,masz racje,ludzie moze pomoga,wladze miasta nie,te obecne.

  + 22
  - 22
 • Greta
  o 20:50

  Maria popytaj sąsiadów a jedni drugim powinni pomagac .Jak macie już problemy z finansami to jest źle. Pum ma 1.5miliona zadłużenia.probujcie jak najszybciej wypowiedziec umowę Pum.a o pomoc mozecie pisac na Chelmski.eu.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Hala produkcyjna już gotowa
  441
  Stawiamy na naukę
  320
  Będzie nowa spółka kolejowa
  892
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  904
  Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
  581
  REKLAMA