REKLAMA
„Ponadstandardowo” odnaleźli łódkę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Na pomoc policjantów zawsze można liczyć” – cieszył się mieszkaniec Lublina. Był pod wrażeniem „ponadstandardowych” działań włodawskich mundurowych przy poszukiwaniu jego łódki.

Na początku czerwca w komisariacie w Urszulinie mieszkaniec Lublina zgłosił kradzież łódki. Policjanci z Włodawy i Urszulina cały czas pracowali nad jej odzyskaniem. Jak się okazało, była ona zakotwiczona na zbiorniku wodnym w miejscowości Wytyczno i z niewyjaśnionych przyczyn zatonęła. Niedawno strażakom z OSP w Urszulinie udało się ją wyłowić. Zguba wróciła do właściciela.

Reklama

Lublinianin był pod wrażeniem zaangażowania policjantów włodawskiego pionu kryminalnego oraz policjantów z Urszulina w tej sprawie. Właściciel łódki uznał, że działania funkcjonariuszy znacznie wykraczały poza obowiązki służbowe. Sam też postanowił działać niestandardowo i swoje podziękowania złożył włodawskiemu komendantowi na piśmie.

Dzisiaj (15 lipca) Komendant Powiatowy Policji we Włodawie podziękował prezesowi OSP we Włodawie, Franciszkowi Gruszkowskiemu oraz jego zastępcy Waldemarowi Makarewiczowi za doskonałą współpracę pomiędzy służbami, dzięki której możliwe jest niesienie ludziom pomocy.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA