REKLAMA
Popłynęła na pięć medali
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska policjantka Iwona Panas zdobyła pięć medali w jednej z rund Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym  na Łotwie.

W zawodach uczestniczyło około 200 zawodników, z czego czworo reprezentowało nasz kraj. Mł. asp. Iwona Panas na co dzień pełni służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą chełmskiej komendy. Od wielu lat pasjonuje się sportem, a w ostatnim czasie skupiła się na pływaniu.

Udział w listopadowych zawodach, w jednej z 6 rund Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym pod egidą Międzynarodowej Organizacji Pływania Zimowego (IWSA) zorganizowany na Łotwie, przyniósł naszej pływaczce aż pięć medali!

W swojej kategorii zdobyła trzy medale za zajecie pierwszego miejsca i dwa za miejsce drugie. Pływanie odbywało się na otwartych wodach o temperaturze około 6-7 stopni, przy temperaturze powietrza do 14 stopni.
Policjantka nie zamierza poprzestać na tych sukcesach. Intensywnie trenuje i już teraz planuje udział w kolejnych zawodach pływackich. Jej celem jest ukończenie kolejnych rund Pucharu w 2019 roku.

Gratulujemy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 822
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 726
Święto Niepodległej w Chełmie
1 766
W niedzielę Chełm wybiera
3 258
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 646
REKLAMA