REKLAMA
Poprawiają ulice na „Działkach”
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zaniedbana ulica Bolesława Prusa doczekała się wreszcie ekipy remontowej. Nowa warstwa asfaltu pokryje też kawałek Ogrodniczej.

Stan ulicy Bolesława Prusa na osiedlu Działki, zwłaszcza w jej początkowym i środkowym odcinku, wołał już o pomstę do nieba. Doły, dziury, sterczące studzienki, wyrwy – istny tor przeszkód dla wszystkich użytkowników.
Wreszcie na tej ulicy pojawili się drogowcy. Pracują na tym najbardziej zdewastowanym odcinku drogi – traficie na utrudnienia jadąc od Jagiellońskiej w kierunku sklepu „Lewiatan”. Uwaga, kierowcy: ruch został tam ograniczony do jednego pasa, a prędkość do 30 km/h (na zdjęciu powyżej).Na roboty drogowe natkniecie się również na krótkim, końcowym odcinku ulicy Ogrodniczej – od skrzyżowania z Łowiecką do zakrętu w ulicę Prusa (na zdjęciu poniżej). Tu też należy zwolnić do 30 km/h.

Na „Działkach” remontowana będzie wkrótce także ulica Świerkowa.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 20:56

  Ludzie,wybory idą.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 20:36

  Ile to głosów na jesieni?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
  4 091
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 268
  Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
  6 085
  Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
  4 503
  Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
  3 019
  REKLAMA