REKLAMA
Porywacz Kubusia Puchatka ujęty
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjant po służbie zatrzymał sprawcę porwania Kubusia Puchatka. Pluszowa zabawka wróciła na sklepową półkę, a złodziej trafił do aresztu.

W poniedziałek, około godziny 14, będący po służbie policjant zauważył, jak z terenu jednej z hurtowni z zabawkami w Kranymstawie wyszedł mężczyzna i zabrał znajdującą się przy wejściu pluszową maskotkę zapakowaną w foliowym worek. Mężczyzna zarzucił sobie worek na plecy, po czym opuścił teren sklepu.


REKLAMA

Widząc to, funkcjonariusz podszedł do mężczyzny i podjął interwencję. Gdy złodziej zorientował się, że ma do czynienia z policjantem, odrzucił skradzionego misia i próbował uciec. Mimo, że szarpał się, wyrywał, a nawet uderzył policjanta, to i tak został obezwładniony i przekazany patrolowi, który przybył na miejsce. Złodziej był pod wpływem alkoholu.

30-letni mieszkaniec Krasnegostawu spędził noc w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzut kradzieży wartej ponad 150 zł maskotki oraz odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • GIT
  o 19:40

  A MUGL ZABIC

  + 22
  - 22
 • jhg
  o 17:57

  Naruszenie nietykalności to rozumiem ale dlaczego funkcjonariusza skoro ten był po służbie?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Minister Brudziński w Chełmie
  733
  Jest nowy skarbnik miasta
  4 299
  Trwa druga sesja Rady Miasta
  1 184
  Pierwsza sesja pełna niespodzianek
  2 181
  Mamy nowe władze miasta
  2 433
  REKLAMA