REKLAMA
Poseł zabiega o emerytury bez podatku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Poseł Krzysztof Grabczuk (Koalicja Obywatelska) broni w Sejmie interesów emerytów. W środę (22 stycznia), podczas sejmowej debaty nad projektem ustawy Emerytura bez podatku, chełmski parlamentarzysta nawoływał do pilnego uchwalenia nowych przepisów, na które emeryci czekają od lat.

Reklama

Obowiązkiem każdego obywatela, zwłaszcza w sile wieku, jest wspieranie osób słabszych, w szczególności dotyczy to osób potrzebujących: dzieci, ale także emerytów – mówił w Sejmie poseł Krzysztof Grabczuk. – To jest projekt, który daje godne życie emerytom.

Poseł zwrócił się też do rządzących z gorącym apelem: „Tak często państwo powołujecie się na emerytów. To dla was dzisiaj jest naprawdę wielki sprawdzian. Czy będziemy procedować w miarę szybko i czy w odpowiedniej komisji ten projekt poprzecie?”

Emeryci nie mogą czekać na wybory, emeryci nie mogą czekać na czyjąś łaskę, czy rząd będzie łaskawy, czy da trzynastkę czy nie. To im się po prostu należy! – akcentował poseł  Grabczuk i na koniec swojego wystąpienia dodał: – Ostatnia rzecz: wszyscy wiemy, że ceny rosną, emeryci wydają coraz więcej pieniędzy na leki, zatem niech to będzie nasze wspólne dzieło! Wszyscy poprzyjmy ten projekt!

Napisz komentarz
 • To najważniejsze że się obudził bo w końcu zrozumiał że PiS nie będzie rządził wiecznie. Problem spadnie na nich lub inną partie rządząca.

 • W latach które podajesz p. Grabczuk niebyt parlamentarzysta. Dlaczego Cię boli że chełmski poseł popiera tą propozycję. Jakoś cicho o poparciu propozycji przez posłanki p. Banaszak

  • ale zdaje sie byl czlonkiem PO, a bedac we we wladzach wojewodztwa mial tez kontakt z poslami swoje klubu, mnie nie boli tylko smieszy robienie z tego wiekiego halo ,tym bardziej kiedy mogl cos zrobic to nie robil,podobnie jak z konkretnymi dzialaniami na rzecz Chelma- drobna aczkolwiek subtelna roznica

 • kurde ,jak PO i PSL bylo przy wladzy ,jakos nie slychac bylo glosu p. Grabczuka upominajacego sie rencistwo, chetnie zas serwowono podwyzszki emerytur o kilka zlotych (z wylaczeniem tych dla swoich i mudnurowych ze starego rozdania) , umowy smieciowe o prace i stawke godzinowa w okolicach 5 zet (brutto), a 19 mld z OFE, ktore w ciagu jednej nocny lyknely czejes dobre rece do dzis nie ma

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich
  1 030
  Po co miastu obwodnica południowa?
  2 821
  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
  269
  USC i magistrat do remontu
  504
  Dreszera zamknięta
  614
  REKLAMA