REKLAMA
Posiedzi za ciasteczka
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W wynajmowanym mieszkaniu miał duże ilości marihuany oraz ciastka z zawartością tego środka odurzającego. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Chełmscy policjanci kryminalni, wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej, przeszukali wczoraj rano jedno z mieszkań na terenie Chełma. Znaleźli tam ponad 800 gramów suszu marihuany. Zainteresowali się też ciastkami w ilości ponad 30 sztuk, które znaleźli w kuchennej szafce. Jak się okazało, one również zawierały marihuanę. Znalezione narkotyki zostały przez funkcjonariuszy zabezpieczone. W związku z tą sprawą zatrzymany został 28-letni chełmianin, który wynajmował mieszkanie.


REKLAMA

Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie ponad 4 tys. zł. Mężczyzna dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Montownia ze spektaklem i pomocą
165
Wybierz Społecznika Roku
302
Szkoły szykują się do strajku
335
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 407
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 090
REKLAMA