REKLAMA
Poszukiwany i pijany
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj w Woli Uhruskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 59-latka. Jak się okazało nie dość, że był nietrzeźwy to jeszcze poszukiwany.

REKLAMA

Wczoraj po godz. 15 policjanci z Woli Uhruskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki honda 59-letniego mieszkańca Woli Uhruskiej. Od kierującego wyczuli wyraźną woń alkoholu. Po wstępnym badaniu okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości. Policjantom przyznał, że wypił tego dnia kilka piw i kilka gramów mocniejszych trunków.


REKLAMA

Podczas sprawdzania w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary 150 dni pozbawienia wolności. Po informacji, że jest zatrzymany, 59-latek stawiał czynny i bierny opór, nie wykonywał poleceń policjantów. Tłumacząc się stanem zdrowia odmówił poddania się badaniu na stan trzeźwości, w związku z czym od mężczyzny pobrano krew do badań zawartości alkoholu.

59-latek już dziś trafił do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Będzie też odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości – zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA