REKLAMA
Potrącił pieszą na przejściu
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj w Chełmie samochód dostawcy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

W środę, 16 maja, po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej na ulicy Narutowicza w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący citroenem 57-letni mieszkaniec Chełma potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych 64-letnią chełmiankę. Pierwszej pomocy udzielił jej policjant kryminalny, który nieopodal wykonywał czynności w innej sprawie oraz przechodząca tamtędy kobieta.


REKLAMA

W wyniku zdarzenia piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
892
Chełm – miasto dla bogaczy
2 057
Rozbili grupę przestępczą
2 477
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 545
Był odpust na Górce
18 687
REKLAMA