REKLAMA
Potrącił pieszą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj (6 stycznia) w Zakręciu kierujący seatem potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym na DK-17. Piesza trafiła do szpitala.

REKLAMA
Wczoraj po godzinie 8:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zakręcie, gm. Krasnystaw. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Seat, 29-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego, potrącił przechodzącą przez jezdnię 73-latkę.
Wstępne ustalenia wskazują, iż  kobieta wyszła ze swojej posesji i przechodziła do samochodu znajomej, który zatrzymał się po drugiej stronie jezdni. Gdy była już na dalszym pasie ruchu, została potrącona przez jadącego w kierunku Krasnegostawu seata. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wyjaśnianiem dokładnych przyczyn wypadku zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy. Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność, szczególnie w porze zimowej, kiedy widoczność jest ograniczona, a złe warunki atmosferyczne dodatkowo powodują, iż piesi są mniej widoczni.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 553
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 673
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
495
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA