REKLAMA
Potrącił rowerzystę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W centrum Chełma doszło do wypadku z udziałem 15-letniego rowerzysty. Kierowca volkswagena potrącił jadącego rowerem nastolatka, który wjechał na jezdnię. Młody człowiek odniósł niegroźne dla życia obrażenia.

Wczoraj (13 sierpnia) po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem nastoletniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło na ulicy Lwowskiej w Chełmie.

REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, 24-letni mieszkaniec gminy Wierzbica potrącił 15-letniego rowerzystę, który nagle wjechał na jezdnię. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia młody cyklista nie odniósł groźnych obrażeń. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


REKLAMA

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • TSJ
  o 18:57

  Jak pan myśli, kto poskromi krnąbrnych rowerzystów na ul. Lwowskiej p.Sawa? Czy trzeba tragedii by ktoś zrobił z tym porządek? Temat niedawno „wałkowany”…

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 13:07

  Lwowska jest wąska,chodniki też,lepiej tam nie pchać się rowerem.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  787
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 452
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 562
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 817
  Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
  1 256
  REKLAMA