REKLAMA
Potrącił rowerzystę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W centrum Chełma doszło do wypadku z udziałem 15-letniego rowerzysty. Kierowca volkswagena potrącił jadącego rowerem nastolatka, który wjechał na jezdnię. Młody człowiek odniósł niegroźne dla życia obrażenia.

Wczoraj (13 sierpnia) po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem nastoletniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło na ulicy Lwowskiej w Chełmie.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, 24-letni mieszkaniec gminy Wierzbica potrącił 15-letniego rowerzystę, który nagle wjechał na jezdnię. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia młody cyklista nie odniósł groźnych obrażeń. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności.

Napisz komentarz
 • Jak pan myśli, kto poskromi krnąbrnych rowerzystów na ul. Lwowskiej p.Sawa? Czy trzeba tragedii by ktoś zrobił z tym porządek? Temat niedawno „wałkowany”…

 • Lwowska jest wąska,chodniki też,lepiej tam nie pchać się rowerem.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
  Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
  Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
  Na kogo głosowali chełmianie
  REKLAMA