REKLAMA
Powstanie biuro Nowoczesnej w okręgu chełmskim
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

– W naszym okręgu powstanie biuro, aby realizować cele jakie sobie wyznaczymy na pierwszych spotkaniach. Dla mnie dużym zadaniem jest stworzenie struktur lokalnych – mówi Mateusz Prucnal, który był „jedynką” Nowoczesnej w okręgu chełmskim.

Reklama

Prucnal w rozmowie z naszą redakcją stwierdza, że jego wynik w ostatnich wyborach to duży sukces i traktuje go jako duży kredyt zaufania. – Co prawda nie jest on jeszcze wystarczający, aby reprezentować mieszkańców naszego regionu w Sejmie RP, natomiast jest on na tyle satysfakcjonujący, aby dalej działać dla mieszkańców – dodaje.

Nowoczesna Ryszarda Petru jest nowym ugrupowaniem, które na Lubelszczyźnie pojawiło się najpóźniej, a wiele osób o działaniach partii nie wiedziało. Aktualnie zajmują się organizowaniem klubu parlamentarnego, w naszym okręgu ma powstać także biuro, aby realizować cele, które wyznaczyli sobie na pierwszych spotkaniach. – Dla mnie dużym zadaniem jest stworzenie struktur lokalnych we wszystkich powiatach, a także w gminach. One w przyszłości pozwolą w pełni wykorzystać nasz potencjał – komentuje Prucnal, który w ostatnich wyborach uzyskał poparcie 5 556 mieszkańców regionu.

Najbliższym celem jest start w wyborach samorządowych. Jak zapowiada lider listy, Nowoczesna chce aby w ich szeregach znalazły się kompetentne osoby, które będą racjonalnie prowadzić politykę lokalną: ważnym elementem jest fakt, aby obywatel był w centrum zainteresowania. Chcemy stawiać na mocną gospodarkę lokalną, praktyczną edukację, aby młode osoby nie chciały wyjeżdżać ze wschodu oraz infrastrukturę, która przyciągnie inwestorów.

Źródło fot. MP Fanpage

Napisz komentarz
 • Fajny gość, oby im się udało 🙂

 • Jak widać trzeba gdzieś przechowywać materiały po ostatniej kampanii wyborczej 😉

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
  1 104
  Ranking szkół. Duży skok I LO
  1 171
  Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
  950
  Stawki za wywóz śmieci uchwalone
  913
  Agencja Rozwoju Przemysłu inwestuje w Chełmie
  1 306
  REKLAMA