REKLAMA
Pozbądź się azbestu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Można bezpłatnie usunąć azbest. Trwa nabór zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych.

REKLAMA

Rozpoczął się nabór Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”. Program jest współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020.


REKLAMA

Nabór Zgłoszeń lokalizacji ruszył 6 maja i potrwa do 24 maja br. Realizacja projektu obejmuje demontaż, odbiór, transport oraz unieszkodliwienie odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru Zgłoszeń oraz realizacji projektu można uzyskać na stronie http://www.azbest.lubelskie.pl, ale także w Urzędzie Miasta Chełm.
Druki oraz oświadczenia można pobrać ze strony:  www.azbest.lubelskie.pl; w zakładce „Usuń Azbest – PRZEWODNIK KROK PO KROKU” dostępne są aktualne obowiązujące dokumenty, a także wskazówki dotyczące przygotowania kompletnego Zgłoszenia.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
614
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA