REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

REKLAMA

Dzieci i młodzież z Józefina pożegnali lato na festynie zorganizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym. Pomogła sołtys i członkowie Rady Sołeckiej.


REKLAMA

Była to druga edycja imprezy. W czasie wakacji z dziećmi i młodzieżą uczestniczącą w zajęciach w świetlicy spotykali się doradcy zawodowi z MCK. Zaś na koniec wakacji zaproponowali wszystkim udział w festynie „Pożegnanie lata”.

Była okazja poznania oferty MCK w Rejowcu Fabrycznym, Młodzieżowego Biura Pracy w Chełmie oraz Ośrodka Szkolenia Zawodowego. Staraniem Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie impreza miała oprawę muzyczną, nie zabrakło też gier i zabaw dla dzieci i młodzieży.
Przyjazd Ochotniczej Straży Pożarnej z Kaniego, pogadanka na temat zawodu strażaka, pokaz gaszenia pożarów, a potem przejażdżka wozem strażackim okazały się niezwykłą atrakcją  dla najmłodszych.
Spotkanie zakończyło się przy ognisku i wspólnym pieczeniu kiełbasek.

Zobaczcie foto-relację.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
REKLAMA