REKLAMA
Pożegnanie z Taborem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To nie będzie zwykłe zamknięcie wystawy. To będzie wieczór wspomnień poświęcony Arturowi Taborowi. Zapraszamy do Atelier.

Będzie prezentacja wydawnictw, spotkanie z żoną artysty i wspomnienia jego przyjaciół. W taki niezwykły sposób galeria Atelier żegnać się będzie z pracami Artura Tabora.


REKLAMA

Od prawie trzech tygodni w Atelier można było oglądać wystawę fotografii ,,Bug. Pejzaż nostalgiczny”. Autor Artur Tabor to jeden z najwybitniejszych polskich fotografów przyrody. Niestety, artysta zginął tragicznie w 2010 roku, podczas pracy w Mongolii. O wystawie szerzej pisaliśmy tu.

W piątkowy wieczór zapowiada się m.in. potkanie z Jolantą Tabor, prezentacja albumów i wydawnictw, pokaz slajdów i wysłuchanie wywiadu z Arturem Taborem nagranym przez Martynę Bakun. Artystę wspominać będą jego przyjaciele: Tadeusz Żaczek, Wiesław Lipiec, Piotr Bakun, Dariusz Kostecki i Ryszard Karczmarski.

Zapraszamy w piątek, 26 stycznia br., godz. 18, Galeria Atelier, Lwowska 24. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 890
Ferie. Nie siedź w domu
470
Plac wypięknieje
1 293
Koncepcja programowa na S12
2 306
Zapłacimy za parkingi?
655
REKLAMA