REKLAMA
Poznaj Oman
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Oman to mało znany kierunek wakacyjnych wypraw. Jest okazja dowiedzieć się czegoś więcej o tym kraju podczas najbliższego spotkania Chełmskiego Klubu Podróżników.

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza na 52. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników. Gościem będzie Anna Polakowska, która przedstawi Oman – azjatyckie państwo na Półwyspie Arabskim.
Jak opisuje Polakowska, Oman to malownicza kraina dolin rzecznych, gór, jaskiń, pustyń i oceanu. Postrzegany jest jako jedno z najbezpieczniejszych państw świata arabskiego. Kusi zapachami perfum, urzeka barwami tkanin i niespotykaną nigdzie indziej przyrodą. To ojczyzna drzew kadzidłowca i… Sindbada Żeglarza.
Oprócz opowieści, uczestnicy spotkania będą mieli okazję zobaczyć zdjęcia i filmy z Omanu. Nie zabraknie świeżo przywiezionych z tego kraju upominków, które zostaną rozlosowane wśród uczestników.


REKLAMA

Chełmski Klub Podróżników zbiera się w piątek 19 stycznia br., o godz. 19, w kawiarni artystycznej DeCaffencja. Wstęp jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel. 82 563 00 81 wew. 312.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
125
Ferie. Nie siedź w domu
229
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
494
Wiosną ruszy budowa galerii
1 464
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 082
REKLAMA