REKLAMA
Praca dla zawodowców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na koleją giełdę pracy zaprasza Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym. Technicy mogą liczyć na stałe zatrudnienie w okolicach Lublina.

REKLAMA

MCK zaprasza na spotkanie rekrutacyjno – informacyjne we wtorek, 4 grudnia. Organizatorzy szczególnie liczą na obecność osób poszukujących pracy z wykształceniem zawodowym lub średnim technicznym. Mile widziane będą osoby ze zdolnościami manualnymi. Czekać będą na nich oferty pracy na stanowiskach: ślusarz-blacharz , ślusarz-nitowacz, lakiernik, laminater. Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem. Oferta pracy skierowana jest dla osób od 19. roku życia. Dla osób dojeżdżających powyżej 40 km pracodawca zapewnia bezpłatny transport lub możliwość zakwaterowania. Praca w okolicach Lublina.
Obecnie Pracodawca przewiduje 50 wolnych miejsc pracy. Jest to oferta pracy stałej.


REKLAMA

Inną ofertą jest praca dla operatora wózka widłowego w Skierniewicach. Praca polega na załadunku i rozładunku towaru w przetwórstwie owocowo-warzywnym. Pracodawca oferuje na początek stawkę 25 zł brutto/h w systemie zmianowym. Pokrywa przy  tym koszty zakwaterowania, zwrot kosztów dojazdu raz w miesiącu do domu oraz ciepły posiłek w ciągu dnia.

Szczegółowe informacje uzyskacie pod nr tel.  502 032 023 lub osobiście w biurze MCK przy Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym.

Zapraszamy na giełdę pracy 4 grudnia, godz. 11-13, ,Dworek”, ul. Lubelska 24 A, Rejowiec Fabryczny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będzie więcej połączeń kolejowych
622
Dreszera i Ceramiczna do remontu
791
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 453
Spółki miejskie. Czas działań
1 565
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 820
REKLAMA