REKLAMA
Praca dla zawodowców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na koleją giełdę pracy zaprasza Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym. Technicy mogą liczyć na stałe zatrudnienie w okolicach Lublina.

Reklama

MCK zaprasza na spotkanie rekrutacyjno – informacyjne we wtorek, 4 grudnia. Organizatorzy szczególnie liczą na obecność osób poszukujących pracy z wykształceniem zawodowym lub średnim technicznym. Mile widziane będą osoby ze zdolnościami manualnymi. Czekać będą na nich oferty pracy na stanowiskach: ślusarz-blacharz , ślusarz-nitowacz, lakiernik, laminater. Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem. Oferta pracy skierowana jest dla osób od 19. roku życia. Dla osób dojeżdżających powyżej 40 km pracodawca zapewnia bezpłatny transport lub możliwość zakwaterowania. Praca w okolicach Lublina.
Obecnie Pracodawca przewiduje 50 wolnych miejsc pracy. Jest to oferta pracy stałej.

Inną ofertą jest praca dla operatora wózka widłowego w Skierniewicach. Praca polega na załadunku i rozładunku towaru w przetwórstwie owocowo-warzywnym. Pracodawca oferuje na początek stawkę 25 zł brutto/h w systemie zmianowym. Pokrywa przy  tym koszty zakwaterowania, zwrot kosztów dojazdu raz w miesiącu do domu oraz ciepły posiłek w ciągu dnia.

Szczegółowe informacje uzyskacie pod nr tel.  502 032 023 lub osobiście w biurze MCK przy Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym.

Zapraszamy na giełdę pracy 4 grudnia, godz. 11-13, ,Dworek”, ul. Lubelska 24 A, Rejowiec Fabryczny.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Rośnie szopka, idą święta…
819
Nowa firma produkcyjna
1 550
Więcej zielonego
424
DK 12. Będzie ugoda, będzie budowa
2 283
Konsultacje strategiczne
656
REKLAMA