REKLAMA
Mikołajkowe Targi Pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na Mikołajkowe Targi Pracy zaprasza Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym. W piątek, 6 grudnia, będzie okazja znalezienia ciekawej pracy w kraju lub za granicą.

Reklama

Młodzieżowe Centrum Kariery proponuje na Mikołajki wybrać się na giełdę pracy. Wydarzenie zaplanowano na piątek, 6 grudnia, w godzinach 11.00 – 13.00, w Miejskim Ośrodku Kultury DWOREK w Rejowcu Fabrycznym.

Mikołajkowe Targi Pracy chcą umożliwić wszystkim poszukującym zatrudnienia lub pragnącym zmienić dotychczasową pracę, zapoznanie się z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy. Dla pracodawców z kolei to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę potencjalnym kandydatom.

Odwiedzający Targi będą mogli przyjrzeć się krajowym i zagranicznym ofertom zatrudnienia, między innymi w przemyśle, produkcji czy opiece.
Udział w wydarzeniu zapowiedzieli pracodawcy, agencje zatrudnienia,  Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Wojewódzki – Filia w Chełmie i inni.

Oprócz możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, będzie można skorzystać z konsultacji ze specjalistami rynku pracy, m.in. na temat oferowanych form wsparcia, kursów i szkoleń. Specjaliści podpowiedzą, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, sprawdzą dokumenty aplikacyjne itp.

Targi będą również okazją do zaprezentowania przez młodzież ze szkół średnich prac plastycznych pt. „Twoja wymarzona pocztówka świąteczna”. Autorzy najciekawszych dostaną dyplomy i upominki.

Partnerami Targów są Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie oraz Wojewódzki Urząd Pracy Filia w Chełmie.
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje redakcja chełmski.eu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Będzie ciasno na Rejowieckiej
327
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
252
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
411
W poniedziałek idziemy do fryzjera
285
Miasto zakłada łąki
339
REKLAMA