REKLAMA
Premier Morawiecki będzie dzisiaj w Chełmie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi dzisiaj Chełm. Na 17:30 zaplanowano spotkanie z Mieszkańcami na placu Łuczkowskiego. 

Jak mówią organizatorzy, spotkanie ma mieć charakter otwarty. W planach są rozmowy z Premierem i Jakubem Banaszkiem, kandydatem PiS na Prezydenta Chełma oraz spacer ulicami miasta.


REKLAMA

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • ja
  o 11:36

  Redakcjo, czy nie pora „obalić” Sawę? Obraża, wymyśla chore teorie, czemu nie reagujecie?

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 10:41

  Dos,znowu usilujesz mnie obrazić?
  A swoją drogą ciekawe pytanie,co ma Grabczuk w planie.Jeżeli Fisz wygra,to widać,że jest na pochylni.Porządny audyt i może przegrać referendum,pis chyba w tym pomoże,no i kto do kolejnej tury?
  Chyba Grabczukowi nie opłaci się za dluga koalicja z Fisz,bo wtedy i on bedzie winny nieudolności w zarzadzaniu miastem.A może lepiej dla Grabczuka,żeby wygrał Banaszek,wtedy można na wiosnę spróbować obalić Banaszka i na fali dużych wyborów więcej ugrać.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  PUM – raport otwarcia
  812
  Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
  324
  Ranking szkół. Liderem znów II LO
  1 176
  Nowi prezesi w chełmskich spółkach
  2 620
  Umowa na Kolejową
  1 461
  REKLAMA