REKLAMA
Premier Morawiecki odwiedzi Chełm
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W najbliższa niedzielę (11 lutego) z wizytą do Chełma przyjedzie Premier Mateusz Morawiecki. W planie ma otwarte spotkanie z mieszkańcami naszego miasta.


REKLAMA

Przypomnijmy – tego samego dnia Premier będzie także we Włodawie na przysiędze żołnierzy WOT. Najpierw jednak spotka się z chełmianami. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że wygłosi tutaj ważny referat. 

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 11. lutego o godzinie 10:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej (al. I AWP). Będzie miało charakter otwarty.

Wizyta Premiera jest skutkiem starań Poseł Beaty Mazurek oraz chełmianina – doradcy w Kancelarii Premiera, Jakuba Banaszka.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • chełmianin
  o 23:50

  Premier przyjechał do Chełma załatwić PiS niefortunną ustawę IPN i problemy dyplomatyczne z Izraelem i USA. Żadnych konkretów, typowa nowomowa pod elektorat PiS. Żadnych konkretów i zobowiązań co do inwestycji w regionie. No może poza kolejną obietnicą obwodnicy w perspektywie kolejnych lat…

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 08:53

  Ciekawy fragment relacji w Nowym Tygodniu.Podobno Morawiecki powiedział,ze opowiadanie dowcipow antysemickich to WODA NA MŁYN naszych przeciwników.Jakbym słyszał Gomułkę,ktory mówił o wodzie na mlyn zachodnioniemieckich rewizjonistow i odwetowcow z Bonn.Podobno to historyk,a taka kalka?

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 21:00

  Podobno były pytania,ktoś wie jakie?

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 18:59

  Wiesławie,ja nie mam powodu do strachu,zresztą dotyczy to większości.Rozumiem tych na etatach miejskich i panstwowych.

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 17:05

  Niestety choroba w domu i nie mogłem być w ch.b.p

  + 22
  - 22
 • Obserwator
  o 15:46

  No to młody oficjalnie rozpoczął kampanię. Premier dobrze to podpompował

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Ferie. Nie siedź w domu
  227
  Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
  476
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 452
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  4 070
  Plac wypięknieje
  1 338
  REKLAMA