REKLAMA
Premiera w teatrze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już 25 stycznia Teatr Ziemi Chełmskiej pokaże widzom swój premierowy spektakl „Wszystko w rodzinie”. Kto nie zdobył biletu, będzie  mógł wybrać się na kolejne przedstawienie dzień później.

Reklama

Teatr Ziemi Chełmskiej szykuje premierę sztuki „Wszystko w rodzinie”.  Jej autorem jest mistrz farsy – Ray Cooney. Spektakl reżyseruje Marcin Wąsowski.

Sztuka rozgrywa się w jednym z londyńskich szpitali i opowiada m.in. o więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

W obsadzie wystąpią znani i lubiani: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura i Marta Adamiec.

Zapraszamy na premierowe przedstawienie w sobotę, 25 stycznia, godz. 18.00, Chełmski Dom Kultury. Bilety zostały już wyprzedane.
Kolejny spektakl zaplanowano na 26 stycznia, godz. 18.00, ChDK. Bilety po 30 zł (zostały ostatnie pojedyncze miejsca).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich
1 030
Po co miastu obwodnica południowa?
2 821
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
269
USC i magistrat do remontu
503
Dreszera zamknięta
614
REKLAMA