REKLAMA
Prezes z Siedlec
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmski Park Wodny ma nowego prezesa. To Grzegorz Orzełowski zatrudniony ostatnio na stanowisku prezesa Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

REKLAMA
Prezydent Jakub Banaszek powołał nowego prezesa zarządu spółki miejskiej Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie. To Grzegorz Orzełowski, który ostatnio kierował Agencją Rozwoju Miasta Siedlce, pod którą podlegał tamtejszy park wodny.
O nominacji poinformowało Bon Ton Radio.

Przypomnijmy, że pod koniec lutego ze stanowiska prezesa spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie zrezygnował Zbigniew Mazurek. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj.


REKLAMA

Przed nowym prezesem nie lada zadanie. Przede wszystkim  kwestia opanowania rosnącego z roku na rok długu firmy.

To dla mnie wyzwanie – mówi Grzegorz Orzełowski dla Tygodnika Siedleckiego. – W siedleckim Parku Wodnym mieliśmy już komfortową sytuację, że mógł się utrzymać ze sprzedaży biletów. W Chełmie potrzeba jeszcze na to czasu.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Juhas
  o 23:08

  Niedługo szykuje się skandal Andrzeja K i dziewczyn z Łucka.

  + 22
  - 22
 • Artek
  o 21:10

  Na willaams 10 k euro.
  Masz zdjęcia z rozczochrana?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na nową siedzibę INM
  581
  Hala produkcyjna już gotowa
  661
  Stawiamy na naukę
  429
  Będzie nowa spółka kolejowa
  957
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  982
  REKLAMA