REKLAMA
Promocja wydawnictw
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jest kolejny tom Rocznika Chełmskiego, a chełmski historyk Adam Puławski wydał nową książkę. Zapraszamy na promocję wydawnictw w piątek, 25 stycznia.

REKLAMA
Stowarzyszenie Rocznik Chełmski, Chełmska Biblioteka Publiczna oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie zapraszają w piątek, 25 stycznia, na promocję kolejnego tomu Rocznika Chełmskiego, a także publikacji Adama Puławskiego w ramach Biblioteki Rocznika Chełmskiego.

Tom XXII Rocznika Chełmskiego składa się z siedmiu obszernych rozdziałów. Wydawnictwo uatrakcyjniają fotografie przedstawiające Chełm w latach 60. autorstwa Lecha Radwańskiego.
W sumie w powstanie wydawnictwa zaangażowało się ponad czterdziestu autorów, m.in.: Stanisław Gołub, Katarzyna Kuźniarska, Magdalena Mąka, Mirosław Majewski, Zbigniew Lubaszewski, Ryszard Suduł. W dziale „Z Żałobnej karty” zostało zamieszczone pożegnanie Witolda Sulimierskiego, wieloletniego prezesa Stowarzyszenia Rocznik Chełmskiego oraz Stanisława Błaszczuka – członka redakcji. W Roczniku zostały też opublikowane recenzje autorstwa Roberta Kozyrskiego oraz Pawła Kiernikowskiego.


REKLAMA

Ponadto został wydany tom 7. Biblioteki Rocznika Chełmskiego, na który składa się publikacja Adama Puławskiego pt. „Wobec „niespotykanego w dziejach mordu”. Rząd RP na uchodźstwie, Delegatura Rządu RP na kraj, AK a eksterminacja ludności żydowskiej od „wielkiej akcji” do powstania w getcie warszawskim”. Liczącą ponad 850 stron książkę autor podzielił na dwie obszerne częściPublikacja wydana została w ramach Centralnego Programu Badawczego „Ziemie polskie pod okupacją 19391945″.

Zapraszamy na promocję wydawnictw do Chełmskiej Biblioteki Publicznej (Partyzantów 40), w piątek, 25 stycznia, godz. 16. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • kac
  o 18:27

  no a gdzie to kupić?

  + 22
  - 22
 • Bronek
  o 00:22

  Czemu kłamiecie? Publikacja nie została wydana przez Centralny projekt badawczy. Ba dostała negatywne recenzje wydawnicze.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
  50 547
  NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
  5 673
  Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
  4 503
  Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
  494
  Prezydent podsumowuje swoje rządy
  1 575
  REKLAMA