REKLAMA
Propozycja dla seniorów
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W bazylice na chełmskiej Górce zrodził się pomysł organizowania spotkań dla seniorów. Nie ma jeszcze konkretów, ale być może pojawią się już w poniedziałek 22 stycznia.

Duchowni z parafii na Górce chcieliby organizować spotkania dla emerytów, rencistów i osób starszych. Widzą to tak, że raz czy dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i zainteresowania, seniorzy spotykaliby się, by ciekawie spędzać czas.


REKLAMA

Treścią spotkań byłyby rozmowy z ciekawymi ludźmi, prelekcje historyczne, biologiczne, krajoznawcze, warsztaty kulinarne, ale także wycieczki lub gimnastyka. Odpowiedzialnymi za organizację byliby emerytowani nauczyciele i pracownicy oświaty.

Zaproszenie na pierwsze organizacyjne spotkanie pojawiło się m.in. w ogłoszeniach duszpasterskich na stronie bazyliki. Zainteresowanych zapraszamy w poniedziałek 22 stycznia br., godz. 10, Dom Pielgrzyma.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
477
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA