REKLAMA
Protest w obronie Sądu Najwyższego
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska Platforma zapowiada manifestację w obronie Sądu Najwyższego.  Do udziału zaprasza wszystkich bez względu na przynależność partyjną czy poglądy polityczne. Organizatorzy planują, że manifestacja rozpocznie się dzisiaj (wtorek 3 lipca) o godz. 20.

Tak jak przed rokiem spotkamy się przed budynkiem Sądu Rejonowego przy ul. Armii Krajowej – mów Małgorzata Sokół, przewodnicząca miejskich struktur partii. – Apel o udział kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego miasta, bez względu na ich przynależność partyjną.

Tym samym Chełm dołączył do dziesiątków miast w Polsce, gdzie na dzisiaj zaplanowano protesty przeciwko działaniom rządu wobec Sądu Najwyższego.  Do sprzeciwu wzywają również organizacje zrzeszające prokuratorów, adwokatów i sędziów. Więcej o samym proteście na przykład tutaj.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • dos
  o 08:50

  Pieprzenie w niektórych przypadkach może być zabawne ale powtarzane jest żenujące.

  + 22
  - 22
 • Marian
  o 17:55

  sawa czy posprzątałeś podwórko brudasie ?

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 20:44

  Ludzie,merytorycznie,szczegolnie Marian.

  + 22
  - 22
 • Ksawery
  o 20:40

  Marian
  Należy pisać poprawnie i czytać ze zrozumieniem!

  + 22
  - 22
 • Marian
  o 19:20

  Widok przestępcy Farmazona ochraniającego sędzię Gersdorf podczas wejścia do SN to kwintesencja wymiaru sprawiedliwości III RP.

  + 22
  - 22
 • Marian
  o 19:17

  https://www.salon24.pl/u/trustandcontrol/658040,profesjonalna-demolka-pierwszego-prezesa-sn-dosc-trust-teraz-control,5 ksawery ja do ma toła się nie porównowałem….zastanów się co piszesz i na jaki temat. Nie pluję na nikoga…a jak już zaczniesz pisać to najlepiej na temat. Jak narzekasz na włodarzy to może wystartuj w wyborach ale o tym pisz do strony tego dotyczacej. A co można zrozumieć z tego-„Obecne czasy / mam nadzieję/ nie wrócą, bo już gorzej być nie może” – Bolek ci to pisał ?

  + 22
  - 22
 • Ksawery
  o 18:58

  Marian
  …Nie mów hop ,jak nie przeskoczysz!!!! A do ,,her Thuska,, to naprawdę daleko Ci!!!! i nie pluj na nikogo bo to działa w odwrotną
  stronę.Obecne czasy / mam nadzieję/ nie wrócą, bo już gorzej być nie może… Chełm to zapomniane miasto na Kresach i b.szkoda , że ma takich włodarzy bo zasługuje na to żeby ,, zakwitnąć,, ale ten marazm , który ogarnął to środowisko nic lepszego nie wróży……a szkoda,b.szkoda!!!! Tu młodzi powinni zawalczyć o swoje miasto!!!

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 17:54

  Anonimki=piski.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  3 886
  Ferie. Nie siedź w domu
  470
  Plac wypięknieje
  1 293
  Koncepcja programowa na S12
  2 306
  Zapłacimy za parkingi?
  655
  REKLAMA