REKLAMA
Prowadził z tylnego siedzenia
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Urszulin. Policjanci zatrzymali 17-latka, który wsiadł za kierownicę vw golfa w stanie „po spożyciu”. Alkomat wykazał, że chłopak miał w organizmie ok. 1,7 promila alkoholu. Nie miał za to prawa jazdy. 

W sobotnią noc, kilka minut po północy,  uwagę urszulińskiego patrolu zwrócił pojazd m-ki VW Golf. Samochód jechał w stronę Dubeczna. Policjantów zastanowił brak tablicy rejestracyjnej.  To był tylko początek. Kiedy zatrzymali samochód, okazało się, że… miejsce kierowcy jest puste. Na tylnej kanapie siedzi zaś młody człowiek, a przy nim leżą kluczyki do samochodu.Jak informuje włodawska policja, nastolatek bez wiedzy matki wziął jej samochód. Nie przeszkadzało mu to, że nie ma dokumentów uprawniających go do prowadzenia auta.  Młodzieniec mógł o tym drobiazgu zapomnieć – badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ok. 1,7 promila alkoholu.

Po policyjnej kontroli 17-latek trafił pod opiekę dorosłych. Za jazdę pod wpływem grozi mu do 2 lat więzienia.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 130
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 727
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 485
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 923
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA