REKLAMA
Przemycali wkłady do e-papierosów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tym razem przez „zieloną’ granicę próbowano przemycić wkłady do papierosów elektronicznych. Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG byli jednak czujni.

REKLAMA
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie, prowadząc nocną obserwację terenu, zauważyli w niedzielę (10 marca), w bezpośrednim rejonie granicy państwa niezidentyfikowane trzy osoby i dwa pojazdy. Okazało się, że są to mieszkańcy Warszawy,  którzy dokonali przemytu przez „zieloną” granicę wkładów do e-papierosów.Mężczyźni zostali zatrzymani. Funkcjonariusze zabezpieczyli również przemycany przez nich towar w postaci prawie 100 tys. sztuk wkładów do e-papierosów o wartości ponad 63 tys. zł.Zatrzymani odpowiedzą teraz za nielegalne przekroczenie granicy państwowej oraz za przemyt. Była to pierwsza próba przemytu wkładów do e-papierosów przez „zieloną” granicę.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA