REKLAMA
Przemycali wkłady do e-papierosów
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tym razem przez „zieloną’ granicę próbowano przemycić wkłady do papierosów elektronicznych. Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG byli jednak czujni.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie, prowadząc nocną obserwację terenu, zauważyli w niedzielę (10 marca), w bezpośrednim rejonie granicy państwa niezidentyfikowane trzy osoby i dwa pojazdy. Okazało się, że są to mieszkańcy Warszawy,  którzy dokonali przemytu przez „zieloną” granicę wkładów do e-papierosów.Mężczyźni zostali zatrzymani. Funkcjonariusze zabezpieczyli również przemycany przez nich towar w postaci prawie 100 tys. sztuk wkładów do e-papierosów o wartości ponad 63 tys. zł.Zatrzymani odpowiedzą teraz za nielegalne przekroczenie granicy państwowej oraz za przemyt. Była to pierwsza próba przemytu wkładów do e-papierosów przez „zieloną” granicę.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 023
Nowe samoloty przekazane studentom
174
Będą stypendia dla najzdolniejszych
653
Wybierz Społecznika Roku
346
Szkoły szykują się do strajku
415
REKLAMA