REKLAMA
Przewietrz szafę na wiosnę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zamiast wyrzucać ubrania i kupować nowe, lepiej się nimi wymienić z innymi dziewczynami. Proponujemy sobotnią „Wiosenną wymiankę” w centrum Chełma.

REKLAMA

Czas na wiosenne porządki w garderobie oraz w głowie. Tyle, że zamiast wyrzucać ubrania i kupować nowe, lepiej się nimi po prostu wymienić z innymi dziewczynami – nie tylko ze względów oszczędnościowych, ale i ekologicznych. „Wiosenna wymianka” to też świetna okazja, żeby się spotkać, pogadać i dobrze zabawić w kobiecym gronie.
Na takie wydarzenie zaprasza już w sobotę, 13 kwietnia, Endorfina + Fit Studio w Chełmie (ul. Lwowska 14A, tuż przy sklepie Mohito). Początek o godz. 11.00.


REKLAMA

Organizatorzy proponują następujący plan działania:
I. porządkujemy nasze szafy, wybieramy ubrania, w których już nie chodzimy, ale są w dobrym stanie i mogą posłużyć innym.
II. przynosimy wybrane ciuchy na Wiosenną wymiankę do Endorfiny i puszczamy je w ruch. Niech trafią do innej szafy, w której będzie im lepiej. I do nowej właścicielki, która je założy częściej.
III. Za każdy przyniesiony ciuch otrzymujesz „kupon”, który możesz wymienić na ubranie od innej dziewczyny.
III. Jeśli nie przyniesiesz swoich ubrań na wymianę, możesz po prostu wrzucić co łaska do puszki i wtedy także dostaniesz od nas „kupon” do wymianki. UWAGA: MOŻESZ TEŻ ODSPRZEDAĆ SWOJE CIUCHY! (osoby, które będą wolały sprzedawać, a nie wymieniać ubrania, także proszone będą o wrzutkę do naszej charytatywnej puszki).

Pieniądze z puszki zostaną przekazane na cel charytatywny.

Co można przynosić? Ubrania w dobrym stanie – takie, które sama chciałabyś jeszcze założyć. Buty, dodatki czy ubranka dla dzieci. Ważne, aby wszystkie były w dobrym stanie. Te, które nie znajdą nowych właścicielek, zostaną przekazane na „Kiermasz Charytatywny” prowadzony przez Stowarzyszenie Tak Niewiele.

Na uczestników sobotniej Wymianki dodatkowo czekać będą pokazy:
– trendy we fryzurach 2019 przedstawi ekspert Klaudia Zając,
– trendy w makijażu dziennym na wiosnę przedstawi wizażystka Ewa Koleniec – Karpiuk,
– spotkanie z gościem specjalnym – kosmetolog Magdaleną Dąbrowską,
– zdrowy i pyszny poczęstunek.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
48 439
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 312
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 468
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
481
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 564
REKLAMA