REKLAMA
Przygody małego lwa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Lwi król” to kolejna sobotnia propozycja VII Wakacji Teatralnych MDK. Spektakl pokaże warszawski teatr PRIMA.

Historia jest ciekawa, wzruszająca, chwilami zabawna. W afrykańskiej dżungli przychodzi na świat małe lwiątko. Jego życie od początku nie układa się najlepiej. Kłusownik porywa jego rodziców i mały lew zostaje zupełnie sam. Nasz dzielny bohater postanawia ich uwolnić i wyrusza w długą, pełną przygód podróż. Na swej drodze spotka wielu życzliwych i oddanych przyjaciół, którzy pomagają mu radzić sobie w trudnych sytuacjach.

REKLAMA

Dużym atutem spektaklu jest piękna scenografia oraz warstwa muzyczna. Aktorzy zapraszają małych widzów na scenę, wyposażają ich w odpowiednie kostiumy oraz rekwizyty i angażują do zadań, które pomagają małemu lwiątku pokonać czyhające na niego niebezpieczeństwa.


REKLAMA

Spektakl rozpocznie się w sobotę 5 sierpnia br., o godz.17, na pl. Łuczkowskiego. W razie niepogody – w sali gimnastycznej IV LO przy ul. Św. Mikołaja. Wstęp wolny.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA