REKLAMA
Przygody małego lwa
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Lwi król” to kolejna sobotnia propozycja VII Wakacji Teatralnych MDK. Spektakl pokaże warszawski teatr PRIMA.

Historia jest ciekawa, wzruszająca, chwilami zabawna. W afrykańskiej dżungli przychodzi na świat małe lwiątko. Jego życie od początku nie układa się najlepiej. Kłusownik porywa jego rodziców i mały lew zostaje zupełnie sam. Nasz dzielny bohater postanawia ich uwolnić i wyrusza w długą, pełną przygód podróż. Na swej drodze spotka wielu życzliwych i oddanych przyjaciół, którzy pomagają mu radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Dużym atutem spektaklu jest piękna scenografia oraz warstwa muzyczna. Aktorzy zapraszają małych widzów na scenę, wyposażają ich w odpowiednie kostiumy oraz rekwizyty i angażują do zadań, które pomagają małemu lwiątku pokonać czyhające na niego niebezpieczeństwa.


REKLAMA

Spektakl rozpocznie się w sobotę 5 sierpnia br., o godz.17, na pl. Łuczkowskiego. W razie niepogody – w sali gimnastycznej IV LO przy ul. Św. Mikołaja. Wstęp wolny.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 654
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA