REKLAMA
Przyszli na festiwal, wylądowali w areszcie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podczas piątkowego koncertu w Chełmie naruszyli nietykalność cielesną pracownika ochrony. Jeden z zatrzymanych okazał się poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas „Kolorów Muzyki” w Parku Miejskim w Chełmie. Pracownik służby porządkowej zwrócił uwagę na mężczyzn, którzy podczas koncertu spożywali alkohol w miejscu niedozwolonym. Gdy poprosił ich o opuszczenie tego miejsca, został przez nich zaatakowany. Mężczyźni popychali go i szarpali.
Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Chełma i gminy Siedliszcze w wieku od 31 do 37 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Ponadto najmłodszy z nich poszukiwany był do odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.


REKLAMA

Mężczyznom zostały przedstawione zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z przepisami, naruszenie nietykalności cielesnej pracownika służby porządkowej, w związku z podjętą przez niego interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 649
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA