REKLAMA
Przyszli na festiwal, wylądowali w areszcie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podczas piątkowego koncertu w Chełmie naruszyli nietykalność cielesną pracownika ochrony. Jeden z zatrzymanych okazał się poszukiwany listem gończym.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas „Kolorów Muzyki” w Parku Miejskim w Chełmie. Pracownik służby porządkowej zwrócił uwagę na mężczyzn, którzy podczas koncertu spożywali alkohol w miejscu niedozwolonym. Gdy poprosił ich o opuszczenie tego miejsca, został przez nich zaatakowany. Mężczyźni popychali go i szarpali.
Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Chełma i gminy Siedliszcze w wieku od 31 do 37 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Ponadto najmłodszy z nich poszukiwany był do odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.


REKLAMA

Mężczyznom zostały przedstawione zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z przepisami, naruszenie nietykalności cielesnej pracownika służby porządkowej, w związku z podjętą przez niego interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
48 439
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 310
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 467
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
481
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 564
REKLAMA