REKLAMA
Przywieźli medale z Hiszpanii i Ukrainy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Udane występy w reprezentacji Polski na matach Hiszpanii odnotowały zapaśniczki Cement-Gryf Chełm Anna Urbanowicz i Anna Król. Z kolei na Ukrainie popisał się ich klubowy kolega Szymon Szymonowicz.

REKLAMA

Srebrny medal w corocznym Międzynarodowym Turnieju „Gran Premio de España” na matach  Madrytu zdobyła Anna Urbanowicz, a z brązem do kraju wróciła Anna Król.


REKLAMA

Srebrna medalistka (kat. wag. 65 kg)  w rywalizacji grupowej wygrała trzy z czterech pojedynków. W pierwszym pojedynku przez przewagę techniczną pokonała reprezentantkę Hiszpanii Nerea Pampin. W drugiej rundzie przez przewagę techniczną uległa 0:11 przedstawicielce Wenezueli Nathaly Griman. W trzecim pojedynku po bardzo wyrównanej walce pokonała na punkty 10:9 Amerykankę Skylar Grote. W czwartym starciu wygrała przez położenie na łopatki pojedynek z Kanadyjką Brianne Leigh Graham i zajęła drugie miejsce.

Brązowa medalistka (kat. wag. 50 kg) w pierwszej walce odniosła zwycięstwo nad reprezentantką Egiptu Nada Medani Ashour. W drugim pojedynku przegrała z medalistką Mistrzostw Świata, koleżanką z kadry Iwoną Matkowską. W decydującym pojedynku o brązowy medal przez przewagę techniczką wygrała z zawodniczką gospodarzy Dihane Vallez.

Dwa zwycięstwa na matach Ukrainy odniósł Szymon Szymonowicz (kat. wag. 86 kg). W obu pojedynkach spotkał się z reprezentantami Ukrainy i odnosząc nad nimi zwycięstwo zdobył złoty medal Międzynarodowego Turnieju.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • zb
  o 22:39

  gratulacje 🙂

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
  683
  Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
  19 923
  Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
  5 717
  Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
  6 554
  Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
  2 586
  REKLAMA