REKLAMA
Przywieźli medale z Hiszpanii i Ukrainy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Udane występy w reprezentacji Polski na matach Hiszpanii odnotowały zapaśniczki Cement-Gryf Chełm Anna Urbanowicz i Anna Król. Z kolei na Ukrainie popisał się ich klubowy kolega Szymon Szymonowicz.

Reklama

Srebrny medal w corocznym Międzynarodowym Turnieju „Gran Premio de España” na matach  Madrytu zdobyła Anna Urbanowicz, a z brązem do kraju wróciła Anna Król.

Srebrna medalistka (kat. wag. 65 kg)  w rywalizacji grupowej wygrała trzy z czterech pojedynków. W pierwszym pojedynku przez przewagę techniczną pokonała reprezentantkę Hiszpanii Nerea Pampin. W drugiej rundzie przez przewagę techniczną uległa 0:11 przedstawicielce Wenezueli Nathaly Griman. W trzecim pojedynku po bardzo wyrównanej walce pokonała na punkty 10:9 Amerykankę Skylar Grote. W czwartym starciu wygrała przez położenie na łopatki pojedynek z Kanadyjką Brianne Leigh Graham i zajęła drugie miejsce.

Brązowa medalistka (kat. wag. 50 kg) w pierwszej walce odniosła zwycięstwo nad reprezentantką Egiptu Nada Medani Ashour. W drugim pojedynku przegrała z medalistką Mistrzostw Świata, koleżanką z kadry Iwoną Matkowską. W decydującym pojedynku o brązowy medal przez przewagę techniczką wygrała z zawodniczką gospodarzy Dihane Vallez.

Dwa zwycięstwa na matach Ukrainy odniósł Szymon Szymonowicz (kat. wag. 86 kg). W obu pojedynkach spotkał się z reprezentantami Ukrainy i odnosząc nad nimi zwycięstwo zdobył złoty medal Międzynarodowego Turnieju.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
2 371
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 147
Miasto kupiło młyn
1 091
Spółki miejskie. Jedne odrabiają, inne mnożą straty
1 871
DK 12. Jest ugoda, rusza budowa
4 776
REKLAMA