REKLAMA
PWSZ otwiera drzwi
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Drzwi otwarte” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej już w piątek. Będzie okazja przyjrzenia się ofercie studiów, ale także zabawy podczas pokazów i konkursów.

Drzwi otwarte uczenia organizuje, by przede wszystkim pokazać swoją ofertę edukacyjną. To dobra okazja, by przejrzeć nie tylko foldery reklamowe, ale bezpośredniego porozmawiać ze studentami i wykładowcami różnych kierunków oraz obejrzeć największą uczelnię w mieście „od środka”. Kandydaci na studia dostaną szczegółowe informacje nt. zasad rekrutacji, inni wizytę w PWSZ mogą potraktować jako element edukacji czy zabawy i wziąć udział w pokazach, wykładach albo konkursach.
Poszczególne instytuty i kierunki studiów chełmskiej PWSZ będą prezentować swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach w budynku „C” przy ul. Pocztowej 54.
Instytut Nauk Technicznych i Lotnictwa przygotował pokazy i prezentacje w Centrum Studiów Inżynierskich w Depułtyczach Królewskich. Będą pokazy dotyczące m.in.: systemów projektowania komputerowego, możliwości lasera przemysłowego,  „Od stacyjki po silnik, czyli samochody od A do Z”, „Czy wodą można ciąć stal?” i inne. Zainteresowani zwiedzaniem winni wcześniej umówić się na wyjazd pod nr tel. 512 254 318.
Ciekawe rzeczy będą się działy także w budynku uczelni przy ul. Wojsławickiej 8 B, gdzie kształcą się studenci m.in. pielęgniarstwa, rolnictwa i filologii obcych. Będą np. pokazy zabiegów pielęgniarskich, wykład o diecie w chorobie  Hashimoto czy multimedialny spacer po Kijowie.
W bibliotece PWSZ przy Pocztowej 54 otwarta zostanie wystawa „100 lat polskiego lotnictwa”.
Mamy nadzieję, że wizyta w murach naszej Uczelni i zapoznanie się z ofertą edukacyjną pomoże uczniom szkół średnich podjąć jak najlepszą decyzję dotyczącą dalszego kształcenia – zachęcają organizatorzy.
Szczegółowy program „Drzwi otwartych” znajdziecie tutaj.
Uczelnia będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających w piątek ,13 kwietnia, w godz. 9-14.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
403
PUM – raport otwarcia
459
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
314
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 113
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 608
REKLAMA