REKLAMA
PWSZ otwiera się wirtualnie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Epidemia zniweczyła plany Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie na organizację dnia otwartego. Uczelnia proponuje więc odwiedziny ‚zdalne’ i w piątek (27 marca) zaprasza na Wirtualne Drzwi Otwarte.

Reklama

W tym roku spotkanie z kandydatami na studentów odbędzie się w innej formule.  To PWSZ w Chemie zagości w domach osób, które zastanawiają się, jaką uczelnię wybrać. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku i w piątek (27 marca) wygodnie usiąść przed ekranem komputera lub smartfona.

Podczas wirtualnego wydarzenia odbędzie się m.in. prezentacja nowoczesnej bazy dydaktycznej i laboratoryjnej uczelni. Będzie można także obejrzeć filmy (m.in. z drona) pokazujące jak wygląda campus, bogata flota samolotów szkoleniowych oraz Akademicki Port Lotniczy w Depułtyczach Królewskich.

Nie zabraknie też solidnej dawki informacji o kierunkach, specjalnościach i specjalizacjach, jakie są tu dostępne. Wszystko po to, aby mimo tego, że uczelnie wyższe są obecnie zamknięte, przyszli studenci mogli zapoznać się z ofertą kształcenia największej chełmskiej uczelni i zobaczyć, jak ona wygląda.

Aby dołączyć do Wirtualnych Drzwi Otwartych wystarczy wziąć udział w wydarzeniu, które dostępne jest pod linkiem: https://www.facebook.com/events/509314623080957/ (Wirtualne Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie).

O PWSZ w Chełmie

Oferta kształcenia PWSZ w Chełmie obejmuje obecnie 11 kierunków studiów, 34 specjalności  i 6 specjalizacji z dziedzin nauk społecznych, technicznych, ścisłych, lotniczych, lingwistycznych, medycznych i rolniczych.
Jest największą cywilną szkołą lotniczą w Polsce, która kształci pilotów samolotowych i jedyną, którą szkoli pilotów śmigłowcowych. Co więcej, jako jedyny ośrodek akademicki w kraju, uczy także dyspozytorów lotniczych.
Oprócz licznych kursów dodatkowych, z których można skorzystać w trakcie studiów, żacy (bez względu na kierunek) mają także okazję odbyć bezpłatne szkolenie personelu pokładowego, na którym poznają tajniki pracy stewardess i stewardów.

PWSZ w Chełmie kształci studentów w oparciu o praktyczny profil nauczania, a program nauczania został dopasowany do aktualnych wymagań rynkowych.

Więcej informacji o uczelni znajdziecie na stronie: www.pwszchelm.pl

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
236
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
399
W poniedziałek idziemy do fryzjera
279
Miasto zakłada łąki
324
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
370
REKLAMA