REKLAMA
Rajd dla Niepodległej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w 19. Turystycznym Samochodowym Rajdzie Niepodległości. Impreza rozpocznie się 11 listopada o godz. 11:11 w Urzędzie Miasta Chełm.

REKLAMA

Rajd będzie ostatnią rundą Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM.


REKLAMA

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, którzy chcą atrakcyjnie i aktywnie spędzić świąteczny dzień. Rajd zaplanowano bardziej jako dobrą zabawę niż sportowy wyczyn.
Żeby wystartować, wystarczy prawo jazdy kierowcy i dopuszczony do ruchu samochód. Rajd rozpocznie się odprawą, podczas której zostaną podane zasady punktacji oraz wszystkie wiadomości niezbędne do tego, by pokonać całą trasę rajdu.

Później czeka już tylko dobra zabawa – zapowiada Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu Chełmskiego. – Załogi wyruszą na trasę rajdu wiodącą drogami miasta i powiatu. Na trasie będą zwiedzać ciekawe miejsca, odnajdą kilka obiektów pokazanych na zdjęciach oraz wykonają kilka zadań turystycznych.

Będą także dwie próby sprawnościowe. Ostatnim elementem konkursowym będzie test turystyczny z przejechanej trasy.
Po trudach rajdu uczestnicy odpoczną przy znakomitym obiedzie w kawiarni artystycznej Decaffencja, gdzie odbędzie się uroczystość zakończenia imprezy.

Zwycięzcy otrzymają puchary i nagrody, a dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki. Specjalne puchary dostaną debiutanci. Wszyscy uczestnicy już na starcie otrzymają biało-czerwone kotyliony, a samochody zostaną przystrojone flagami narodowymi.

Więcej informacji o rajdzie można uzyskać pod numerem telefonu 502 342 117 lub na stronie Automobilklubu Chełmskiego.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
678
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 805
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 709
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 544
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 578
REKLAMA