REKLAMA
Raniewicz zaprasza Prezydent Fisz na debatę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kandydat Platformy Obywatelskiej na Prezydenta Miasta Chełm – Poseł Grzegorz Raniewicz w otwartym liście zaprasza obecnie urzędującą Prezydent na debatę na temat przyszłości i priorytetów kolejnej kadencji. Zaproponował, aby odbyła się na na neutralnym gruncie – redakcji Radia Bon Ton lub w redakcji Naszego Tygodnia. Jak informuje Raniewicz – Pani Prezydent odwzajemniła się równie miłym zaproszeniem. 

REKLAMA


REKLAMA

Na facebookowym profilu „Dobra Zmiana” pisze:

Pani
Agata Fisz
Kandydat na Prezydenta Miasta Chełm
Komitet Wyborczy Wyborców
Postaw na Chełm

W związku z toczącą się samorządową kampanią wyborczą w II turze wyborów prezydenckich w Chełmie zapraszam Panią na debatę na temat przyszłości Chełma i priorytetów kolejnej kadencji. Myślę, że podzieli Pani moje zdanie, że na naszą debatę zasługują Chełmianie, bowiem w demokratycznym państwie prawa wyborcy mają prawo poznać szczegółowe propozycje kandydatów, którzy dostali się do II tury wyborów samorządowych. Jestem głęboko przekonany, że właśnie nasza debata przyczyni się do zwiększenia poziomu wiedzy mieszkańców Chełma na temat naszych programów politycznych i da szansę ludziom porównać nasze wizje przyszłości Chełma co w konsekwencji pozwoli Chełmianom na podjęcie świadomej decyzji 30 listopada 2014 roku. Proponuję, aby nasza debata odbyła się na neutralnym gruncie, czyli w redakcji Radia Bon Ton lub w redakcji Nowego Tygodnia. Pozostaję do Pani dyspozycji w kwestii omówienia dalszych szczegółów naszej debaty: daty i godziny naszego spotkania, tematyki naszej rozmowy oraz zasad prowadzenia dyskusji.
Licząc na Pani odpowiedź oraz przyjęcie propozycji wspólnej debaty na temat przyszłości Chełma.

Pozdrawiam
Grzegorz Raniewicz

Kandydat na Prezydenta Miasta Chełm

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
312
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
822
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 471
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA