REKLAMA
Recital na otwarcie sezonu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy na otwarcie nowego sezonu koncertowego w chełmskiej Szkole Muzycznej. W piątek z recitalem wystąpi tenor Marcin Skibiński.

Reklama

W piątek, 20 września, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Chełmie zainauguruje nowy sezon koncertowy. Będzie okazja posłuchania kompozycji twórców muzyki kameralnej, operowej, operetkowej oraz musicalowej. Zapraszamy na recital tenora Marcina Skibińskiego.
Towarzyszyć mu będzie pianistka, wykładowca Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy – Dorota Kuczyńska.

–  Cieszę się, że mogę przyjechać i zaśpiewać w miejscu, gdzie zaczynałem moją przygodę z muzyką klasyczną – pisze M. Skibiński. – To będzie dla mnie wyjątkowe wydarzenie, na które chciałbym Państwa zaprosić.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.00, w piątek, 20 września, w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Chełmie, ul. Hrubieszowska 102. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA