Regulamin zamieszczania komentarzy

Regulamin publikowania (zamieszczania) komentarzy na portalu internetowym chelmski.eu

 

1. Niniejszy Regulamin określa zasady publikowania (zamieszczania) komentarzy na portalu internetowym chelmski.eu dostępnym w Internecie pod adresem www.chelmski.eu
2. Korzystając z serwisu Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, oraz że go w pełni akceptuje i zobowiązuje się przestrzegać jego postanowień.
3. Portal internetowy chelmski.eu (dalej: Portal) prowadzony jest przez Wydawcę: InnovMedia Sp. z o.o. z siedzibą w 22-100 Chełm, ul. Gabriela Narutowicza 2A, NIP: 563-242-64-63
4. Komentarze publikowane na stronach internetowych portalu informacyjnego chelmski.eu są prywatnymi opiniami jego użytkowników i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez Wydawcę i pracowników serwisu. Redakcja portalu internetowego chelmski.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Za treść komentarza odpowiada wyłącznie jego autor, który ponosi konsekwencje prawne za opublikowaną treść.
5. Wydawca oraz Redakcja serwisu informacyjnego chelmski.eu nie przekazują, nie sprzedają i nie użyczają zgromadzonych danych innym osobom lub instytucjom. Mogą być jednak zobowiązane do wydania informacji o użytkowniku – w tym szczególnie informacji o adresie IP – na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
6. Zabronione jest zamieszczanie komentarzy zawierających wulgaryzmy, wyrazy nieobyczajne, propagujących alkohol, środki odurzające oraz narkotyki; komentarzy obrażających osoby publiczne, inne narodowości, religie i rasy ludzkie; komentarzy zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby oraz komentarzy przyczyniających się do łamania praw autorskich.
7. Zabronione jest zamieszczanie komentarzy będących bezpośrednimi atakami na interlokutorów, będących atakami na członków rodziny osoby publicznej, której działalność jest komentowana; komentarzy zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe.
8. W przypadku pojawienia się na portalu komentarzy opisanych w punktach 6 i 7 niniejszego Regulaminu, Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do modyfikacji treści lub jego całkowitego usunięcia bez podania przyczyny.
9. Usuwane mogą być komentarze zawierające uwagi bądź treści skierowane do Wydawcy i/lub pracowników portalu chelmski.eu. Usunięcie takiego komentarza, wypowiedzi lub innego nadesłanego materiału nie wymaga uzasadnienia ze strony Redakcji. Wszelkie kwestie opisane w niniejszym punkcie Regulaminu, należy wysyłać na adres mailowy: [email protected]
10. Użytkownik umieszczając w serwisie komentarze, wyraża zgodę na ich powielanie w innych publikacjach portalu chelmski.eu, uwzględniając m.in. artykuły pojawiające się na stronach internetowych www.chelmski.eu oraz ich udostępnienie na jakichkolwiek nośnikach reklamowych w celu promocji serwisu chelmski.eu.
11. Zmiany niniejszego regulaminu mogą zostać dokonane przez Portal i Wydawcę w każdym czasie i wchodzą w życie z chwilą ich udostępnienia na stronie serwisu.

Skontaktuj się

ul. Narutowicza 2A
22-100 Chełm
Czynne: Pon. - Pt.
10:00 - 17:00 [email protected]

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
725
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 378
Spółki miejskie. Czas działań
1 528
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 794
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 251