REKLAMA
Rekordziści w pływaniu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Podkom. Tomasz Pawlik, włodawski policjant, zdobył tytuł „Rekordzista Basenu 2019” w Akcji Bicia Rekordu Pływalni organizowanej przez MOSiR we Włodawie.

REKLAMA

Podczas minionego weekendu odbyło się uroczyste zakończenie Akcji Bicia Rekordu Pływalni organizowanej przez włodawski MOSIR.


REKLAMA

Rekordzistą basenu został policjant Komendy Powiatowej Policji we Włodawie – podkom. Tomasz Pawlik, który w czasie trwania całej akcji, czyli od 14 stycznia do końca lutego br. na pływalni spędził 96 godzin i przepłynął łącznie 250 100 m, co dało mu tytuł „Rekordzisty Basenu”. Tomasz Pawlik jest też płetwonurkiem, udziela się w OSP Włodawa, jest także stermotorzystą. Woda od zawsze była jego pasją.

Miejsce II zdobył Edward Łągwa pokonując dystans 204,1 km. Miejsce III zajął Mirosław Włodarczyk z wynikiem 166 km. Najlepsza z pań, Magda Dedera przepłynęła 150,5 km, zdobywając tym samym złotego superpływaka. Ustanowiono wiele rekordów życiowych. Pięciu uczestników pokonało dystans ponad 150 km zdobywając złotego superpływaka, czterech srebrnego i najliczniejsza grupa dziewięciu brązowego. Rekordowa w tym roku była również liczba uczestników akcji oraz liczba zdobytych superpływaków.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • on
  o 13:20

  we Włodawie mogą ? Mogą ? A ten Pan spadochroniarz z Siedlec umie tylko kopiować pomysły.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na nową siedzibę INM
  581
  Hala produkcyjna już gotowa
  661
  Stawiamy na naukę
  429
  Będzie nowa spółka kolejowa
  957
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  982
  REKLAMA