REKLAMA
Remonty w szkołach – Szkoła Podstawowa nr 11
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nowe parkiety, stołówka, sanitariaty i odnowione sale. W większości chełmskich placówek oświatowych trwają prace remontowe. Zobaczcie jak one wyglądają w Szkole Podstawowej nr 11. 

Wakacje to dla uczniów i większości nauczycieli czas wypoczynku. Z punktu widzenia samorządu to jednak najlepszy czas na prowadzenie prac remontowych i modernizacyjnych. W tym roku na miejskiej liście szkolnych remontów znalazło się około 30 placówek. W większości obiektów prace dotyczyły głównie prac malarskich, elektrycznych, konserwacyjnych czy posadzkarskich ale w części szkół zakres robót był zdecydowanie obszerniejszy.

Największe zmiany czekają budynek Szkoły Podstawowej nr 11, gdzie po likwidacji gimnazjów i przeniesieniu tej szkoły do obiektów ZSO nr 6, ulokuje się miejski żłobek ,,Chełmskie Niedźwiadki”. W tym przypadku opiewające na około pół miliona złotych prace obejmują adaptację pomieszczeń, remont sanitariatów, wymianę części podłóg, malowanie i inne niezbędne prace. W części kompleksu szkolnego znajdzie się również przeniesiony z Przedszkola Miejskiego nr 13 Ośrodek Gimnastyki Korekcyjnej. Ta zmiana przynieść ma korzyści dla obydwu placówek.


REKLAMA

Zobaczcie fotorelację: 

Napisz komentarz

 • wa.
  o 23:34

  To jakiś żart z tym tytułem. To już nie 11-stka, jest o tym wzmianka w tekście ale w tytuł wprowadza w błąd. Miasto w końcu dopięło swego szkoła wypadła z tego budynku. Szkoda że autor nie napisał o tym jak przez lata rodzice i nauczyciele nie mogli się doprosić wymiany okien, miasto nie kiwnęło palcem, jak w czasie deszczu ościeżnice okien przeciekały a dzieciaki w zimie siedziały w klasach w kurtkach, a wiem co piszę bo trójka moich dzieci uczyła się w tej szkole. Raptem pieniądze się znalazły i zainteresowani wiedzą, że to nie przypadek.

  + 22
  - 22
 • chełmianin
  o 13:10

  to firma JUREX ?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  REKLAMA